Ev için ses yalıtımı

Kategori : Ses Yalıtımı, YalıtımTarih : 25 Mart 2017


Gürültü düzeyindeki seslerin kişileri rahatsız eden boyutlarını ortadan kaldırmak için her türlü yapıya sonradan da uygulanabilen ses yalıtımı çeşitli izolasyon malzemeleriyle gürültünün boyutlarına uygun olarak maksimum mukavemet göstererek sessiz ve sakin ortamlar yaratılmasına imkan tanır.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde ses yalıtımı için ihtiyaç duyduğunuz ses yalıtım malzemeleri uzun ömürlü kullanımının yanında yanmazlık özelliğiyle de güvenliğinize kalıcı bir itimat sağlamaktadır.

Sesin rahatsız edici boyutlarını ortadan kaldırırken ortamda akustik düzenlemeye de yardımcı olan ses yalıtımı yanlı, eko ve titreşim gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. İhtiyaca göre değişen malzemelerde kalınlık ve yoğunlukları değişkenlik gösteren malzemeler estetik uygulamalar için farklı desen ve renk seçenekleriyle de dikkatinizi çekecek.

Yaşam alanlarınızın yanı sıra sinema salonları, müzik odaları, ofis, makine daireleri, stüdyo odaları, atış poligonları ve buna benzer farklı amaca hizmet eden yapılar için profesyonel kişilerce uygulanacak ses yalıtımı yüksek mukavemetinde ses yutumu sağlayarak sese dair tüm problemleri kolaylıkla ortadan kaldıracak. Ses yalıtımı için malzemelerin kendinden yapışkanlı olanları da bulunmaktadır.

Ayrıca geniş bir uygulama alanında duvar, tavan ve zemine uygulanabilecek ses yalıtımı akustik kapılarla da ses yalıtım ihtiyacının bütünüyle tamamlanmasına yardımcı olacak. Ses düzeyine bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz ses yalıtımı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğü ve sesin boyutuna göre çeşitli ses yalıtım malzemeleriyle kolaylıkla izole edilebilecektir.

Kaynak: http://www.sariyermanset.com


Etiketler :
Paylaş      
     
     
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :